“ هدف ما به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تجهیزات شبکه ، علاوه بر ارائه خدمات و محصولات اورجینال و با کیفیت ، سرعت عمل و ارائه راه کارهای مناسب کسب و کار شما نیز می باشد ”
نحوه ثبت سفارش

ما تا آخرین قدم همراه شما هستیم

رضایت مشتری یکی از مهم ترین اصول کاری شرکت فاوا افزار می باشد. در همین راستا کارشناسان فروش و فنی فاوا افزار بصورت آنلاین آماده ارائه خدمات و راه کارهای مناسب برای پیشرفت کسب و کار شما و همچنین استفاده بهینه و حداکثری از محصولات خریداری شده شما می باشند.

مرحله 1:

دریافت نیازهای کسب و کار شما

قدم نخست ارائه توضیحاتی کوتاه توسط شما در مورد کسب و کارتان و هدفتان از خرید تجهیزات شبکه می باشد.

مرحله 2 :
آنالیز و برنامه ریزی توسط کارشناسان ما

پس از دریافت توضیحات شما ، تیم کارشناسی فنی و فروش فاوا افزار بهترین سولوشن و تجهیزات مورد نیازتان را به شما پیشنهاد خواهند داد.

مرحله 3 :
تجریه ، تحلیل و تایید نهایی توسط شما

پس از دریافت پیشنهادات ما و تجزیه و تحلیل آن توسط تیم فنی شما ، تجهیزات تایید شده را به کارشناسان فروش ما ارسال کرده و محصولات موردنظر را درب منزل و یا شرکت خود تحویل خواهید بگیرید.

دیگر روش های ثبت سفارش

همچنین می توانید سفارش خود را از روش های زیر ثبت نمایید

تماس تلفنی

شما می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره 41235-041 داخلی 202 و 203 (واحد فروش) سفارش خود را پس از دریافت مشاوره رایگان ثبت نمایید.

ارسال ایمیل

سفارشاتی که دارای فرم استعلام می باشند را می توانید از طریق ایمیل به رایانامه Mahdi@favaafzar.com ارسال نموده و منتظر دریافت پیش فاکتور در اسرع وقت بمانید.

پیام رسان ها

یکی دیگر از راه های ثبت سفارش و دریافت مشاوره ، پیام رسان های تلگرام ، واتساپ ، سروش و .. می باشد. برای دسترسی به این بخش ، برگه تماس با ما را مطالعه نمایید.

پشتیبانی

از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال کنید

    تلفن

    021-41235 داخلی 202 و 203

    آدرس

    سهروردی شمالی ، کوچه شهید قدس (اندیشه 2) ، پلاک 76

    تماس با ما