درباره ما

معرفی شرکت

شرکت فاوا افزار در سال 1392 با هدف ارائه راه کارها ، خدمات و تجهیزات موردنیاز عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور توسط جمعی از مديران و کارشناسان برتر بنيان نهاده شد. سرعت و روند دائمی رشد شرکت با استفاده از روش های نوين و استانداردهاي به روز دنيا و بهره گیری از همياری متخصصين در بالاترین سطح موجود بنا نهاده است ، مديون اعتماد و حسن انتخاب مشترياني است كه برای رفع نياز های خود در زمینه های گوناگون فناوري اطلاعات و ارتباطات از شرکت فاوا افزار بهره جسته و از خدمات متنوع بي قيد و شرط آن استفاده نموده اند.

مارا دنبال کنید.
ما چه کاری انجام می دهیم ؟

ماموریت و هدف ما

 • ارائه راهکارها ، تجهيزات و خدمات فناوري اطلاعات و ارتباطات، جهت ارتقا ، کارایی و اثربخشی بيشتر فرآیندهای کسب و کار و تعالی هرچه بيشتر سازمان ها
 • بهبود مستمر عملکرد خویش و نظام مديريت ارتباطات و رضايت مندی مشتری درجهت رشد و توسعه پایدار
 • ارتقاء و افزايش تجربه و به‌روز آوري دائمي مهارت و دانش کارکنان
 • خلق ارزش و تامين حقوق مشريان
 • ايجاد و گسترش فناوری های نوين فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • ارائه خدمات پشتيبانی و نگهداری با کيفيت و متمايز

“ شـرکت فـاوا افـزار با همکـاری با شرکـت های معظـم بيـن المللی مجموعه ای كامل از بهترين و اصیل ترين محصولات فناوری اطلاعات را فراهم نموده است. هم اکنون گستره کاملی از انواع سرورهای HPE و تجهيزات ذخيره سازی اطلاعات Dell-EMC ، HPE و QNAP ، محصولات Cisco ، تجهيزات پسيو شبکه شامل انواع کابل های شبکه ، ترانکينگ ها و … با برندهای معتبری چون Legrand ، Optronics ، Nexans ، Netplus و … در انبارهای شرکت فاوا افزار به صورت مستمر موجود می باشد.  ”

برخی از مشتریان ما
دستاوردها و آمار

6 سال عمر ما

0 مشتری در کشور

0 پروژه خاتمه یافته

0 کارشناسان و همکاران در شرکت ما

ارتباط با ما

چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  تلفن

  021-41235 داخلی 202 و 203

  آدرس

  سهروردی شمالی ، کوچه شهید قدس (اندیشه 2) ، پلاک 76

  تماس با ما