با ابزار جدید مایکروسافت از شر پیغام‌های خطا در بخش Windows Update راحت شوید

مایکروسافت به تازگی ابزار رایگان و بر پایه وب جدیدی را منتشر کرده است

که به کاربران اجازه می‌دهد ضمن گزارش مشکلات خود با بخش Windows updates در سیستم عامل‌های ویندوز 10، ویندوز 8.1 و ویندوز 7، راهنمایی‌های لازم برای رفع مشکلات رایج در این بخش‌ها را نیز دریافت کنند. جزییات بیشتر را در ادامه مطلب دنبال کنید.

ابزار بر پایه وب جدید مایکروسافت که هم اکنون به صورت رایگان از طریق سایت رسمی این کمپانی در دسترس است به کاربران سیستم ‌عامل‌های ویندوز 10، 8.1 و 7 کمک می‌کند که مشکلات رایج خود با بخش به‌روز رسانی یا Windows updates را رفع نمایند. این ابزار به صورت یک راهنمای گام به گام یا به اصطلاح Wizard آماده شده است تا کاربران در استفاده از آن مشکلی نداشته باشند. به نظر می‌رسد با استفاده از این ابزار امکان عیب‌یابی در نصب به‌روز رسانی‌های Cumulative ویندوز 10 که این روزها با نارضایتی زیادی همراه شده است نیز ممکن باشد.

مایکروسافت ضمن اعلام چندین کد خطای رایج در این سیستم‌ عامل‌ها، اعلام کرده است که این ابزار می‌تواند همه پیغام‌های خطای مشاهده شده از سوی کاربران در بخش Windows updates را رفع نماید. با توصیفات منتشر شده از سوی مایکروسافت به نظر می‌رسد که این ابزار جدید بتواند برای کاربران ویندوز 10 بسیار مفید واقع شود. در چند ماهه اخیر بسیاری از به‌روز رسانی‌های Cumulative و نسخه‌های آزمایشی منتشر شده از سوی مایکروسافت در هنگام نصب با نمایش پیغام‌های خطا همراه شده است.

 

گفته می‌شود مایکروسافت قصد دارد به مرور زمان، محدودیت عملکرد این ابزار را گسترش دهد و به قابلیت‌های آن در رفع و مشکلات کاربران با سیستم‌ عامل‌های مختلف بیافزاید. امکان دسترسی به این ابزار از طریق این لینک ممکن است.

 

منبع : گیک بوی

 

https://www.favaafzar.com/4270/new/%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d9%81%db%8c%d8%b3%e2%80%8c%d8%a8%d9%88%da%a9-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%86.aspx

 

https://www.favaafzar.com/10761/new/security-internet-of-things.aspx

 

 

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *