محدودیت های سرور شما چیست؟ ذخیره سازی، پردازش، گسترش و توسعه؟ بازطراحی شدن یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین سرورهای دنیا، به این نیازهای شما پاسخ می دهد. نسل ۹ سرور DL380 اچ پی به روزترین امکانات توسعه و کارایی بالا را  دارد. در این مقاله می توانید درمورد ویژگیها و امکانات جدید این سرور اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قابلیت اطمینان، سرویس دهی بالا و در دسترس بودن سرور HP ProLiant DL380 Gen9 آن را برای اکثر محیط‌های سروری ایده‌آل ساخته است.

سرور HP ProLiant DL380 Gen9 برای کاهش پیچیدگی و هزینه ها طراحی شده است. این سرور دارای آخرین پردازنده E5-2600 v3 است که تا ۷۰% افزایش عملکرد را همراه دارد، بعلاوه HP DDR4 SmartMemory که تا ۱٫۵ ترابایت را پشتیبانی می کند و تا ۱۴% افزایش کارایی دارد.
سرور  DL380 Gen9  اچ پی با اتوماسیون سازی در خیلی از محیطهای IT  باعث: راحتی در گسترش، به روزرسانی و مانیتورینگ می شود. سرور نسل ۹ DL380 اچ پی برای اجرای بسیاری از کارها مناسب است؛ از کارهای پایه‌ای گرفته تا برنامه های ماموریت بحرانی.

ویژگی های سرور جدید اچ پی

هارد‌دیسک های  HP NVMe PCIe SSD که تا ۱٫۶ ترابایت فضای ذخیره سازی را پشتیبانی می کند.
پردازنده گرافیکی Intel و NVIDIA .
HP OneView در رک سرورهای نسل نهم HP ProLiant DL، مدیریت زیرساخت ها را انجام می دهد که باعث کاهش پیچیدگی و سادگی اتوماسیون می شود.

 dl380

ویژگیها:

  •  طراحی انعطاف پذیر DL380 Gen9 کمک می کند سرمایه گذاری شما “آینده نگرانه” باشد چون می تواند بر اساس نیازهای توسعه ای کسب و کار شما رشد کند.
  •  عملکرد در کلاس جهانی و پیشرو در صنعت بهره وری انرژی.
  • سرور HP ProLiant DL380 Gen9 از استانداردهای صنعتی زیر پشتیبانی می کند:

پردازنده اینتل Xeon® E5-2600 v3 با امکان ارتقاء تا ۱۶ هسته، ۱۲G SAS و ۱٫۵ ترابایت از HP DDR4 Smart Memory.
سرور اچ پی همچنین از تنظیمات نشان ENERGY STAR در ادامه تعهدات خود به مشتریان استفاده می کند تا در انرژی و پول صرفه جویی کند.

  •  مدیریت سریع زیرساخت‌ها برای شتاب در ارائه سرویس های IT

در سرورهای HP ProLiant DL380 Gen9 گزینه HP OneView مدیریت زیرساخت ها را به کمک سادگی اتوماسیون در سرورها، ذخیره سازی و شبکه سازی فراهم می کند.
پیشرو در صنعت
سرور HP ProLiant DL380 Gen9 با استفاده از مجموعه کاملی از سرویس های تکنولوژی اچ پی، باعث کاهش ریسک شده و افزایش سرعت و ثبات. را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *