نرم افزار Intelligent Provisioning طراحی شده برای راه اندازی یک سرور بر روی سرورهای G9 می باشد که جایگزین Smart Start های قدیمی شده است. این ابزار برای نصب سیستم عامل نیز کمک زیادی می کند . همچنین  درون این برنامه ابزارهایی برای مدیریت هارد دیسک ها، iLO و … نیز قرار داده شده است.

در ابتدا برای وارد شدن به این ابزار هنگامیکه سرور مراحل Boot را طی می کند باید کلید F10 را بزنیم و وارد این محیط شویم و سپس صفحه نشان داده شده در زیر نمایش داده می شود که تنظیم های خود این ابزار می باشد که برای اولین بار نمایش داده می شود. تنظیم هایی مانند زمان و زبان را انتخاب کرده و Continue را می زنیم.

001

سپس صفحه زیر نمایش داده می شود که از ما می خواهد مشخص کنیم این ابزار فعال باشد و یا غیر فعال که بهتر است آنرا غیر فعال نکنیم و گزینه Activate را انتخاب می کنیم.

003

پس از این مرحله باید مشخص کنیم که آیا این نرم افزار به سایت HPE متصل بشود و یا خیر که با توجه به اینکه در ایران Support این شرکت وجود ندارد گزینه Register Later را انتخاب می کنیم.

004

حال تنظیم های اولیه این نرم افزار به اتمام رسیده است و صفحه زیر نمایش داده می شود که برای نصب اولیه سیستم عامل گزینه Configure and Install را انتخاب می کنیم و برای نگهداری سرور از گزینه Perform Maintenance استفاده می شود.

005

این دو مورد در مقاله های بعدی بصورت کامل توضیح داده خواهد شد.

telegram-icon-6251

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *