اطلاعات موردنیاز ما جهت ثبت سفارش و دلایل آن

شرکت فاوا افزار با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.
یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، شرکت فاوا افزار جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

توجه داشته باشید :

تنها راه ارتباطی شرکت فاوا افزار با مشتریان خود در حال حاضر آدرس ایمیل های info@FavaAfzar.com بوده و کلیه اطلاعات سفارش ، خدمات و سرویس های ویژه از این طریق اطلاع رسانی می گردد.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان شرکت فاوا افزار ، با هر شماره تخلف و سوء استفاده از نام شرکت فاوا افزار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@FavaAfzar.com اطلاع دهید.

حفظ اطلاعات کاربری

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت عدم محافظت از اطلاعات کاربری

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه شرکت فاوا افزار را از خود سلب می‌کند.

شرکت فاوا افزار هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای شرکت فاوا افزار وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

شماره 41235-021 خط ویژه

واحد فروش : داخلی 202 و 203       /        واحد مالی : داخلی 300 و 302

واحد فنی : داخلی 500                    /       واحد بازرگانی : داخلی 701

خیابان سهروردی شمالی ، کوچه شهید قدس (اندیشه 2) ، پلاک 76 واحد 2