سوییچ خانگی مخصوص مالتی‌مدیا و بازی نت‌گیر

اخبار

سوییچ خانگی مخصوص مالتی‌مدیا و بازی نت‌گیرNighthawk S8000

سری Nighthawk تجهیزات شبکه نت‎گیر از اعتبار و ارزش بالایی بین افکار عمومی‎ برخوردار هستند. در نمایشگاه CES 2017 نیز این شرکت با ارائه سویچ رسانه و گیمینگ Nighthawk S8000 به تولید و ارتقا خانواده Nighthawk ادامه داده است.

Nighthawk S8000 قصد دارد تا به درخواست بالای نیازهای چند رسانه‎ای خانگی پاسخ داده و آن را بهینه سازی کند. هر کدام از پورت‎های اترنت 8 گیگابیتی این دستگاه می‎تواند به طور مستقل پیکربندی شود تا این اطمینان حاصل شود که عملکرد دستگاه متصل شده به درستی بهینه سازی شده است. Nighthawk S8000 همچنین از قابلیت تجمیع پورت نیز پشتیبانی کرده و این امکان را فراهم می‎کند تا برای رساندن سرعت انتقال یک اتصال منفرد به حداکثر 4 گیگابیت در ثانیه تا 4 پورت را با هم ترکیب کرد. از این لینک هم می‎توان برای تقویت توان عملیاتی فراتر از میزان ممکن روی یک پورت واحد و همین‎طور در موارد بروز خطا به عنوان اتصالات کمکی استفاده کرد.

 

S8000 به عنوان یک دستگاه شبکه لایه 2، بار سنگین بعضی از وظایف را از دوش روتر برمی‎دارد. نرم افزار Web Managed (Plus) Switch نت‎گیر نیز امکاناتی مثل کیفیت خدمات (QoS) مبتنی بر پورت، محافظت از حملات محروم سازی از خدمات (DoS)، و 4 سطح از اولویت بندی ترافیک را فراهم می‎کند.

تاریخ عرضه جهانی Netgear S8000 برای ماه مارس 2017 و با قیمت 99.99 دلار در نظر گرفته شده است.

منبع : شبکه

دیدگاه های شما

اولین دیدگاه را ثبت کنید